img
img
img
img

Zadzwoń do nas
+48 / 500 815 470
Pon-Pt: 8:00 - 16:00Historia Wandy Rutkiewicz, subiektywna opinia o książce Anny Kamińskiej 8

Śmiem twierdzić, że biografia Wandy popełniona przez Annę Kamińską przy współpracy z rodziną, przyjaciółmi, alpinistami oraz ludźmi przewijającymi się przez życie himalaistki jest jedną z najlepszych jakie ostatnio czytałam. Bardzo trudno obiektywnie i rzetelnie przedstawić postać, która a) nie może się już bronić b) jest legendą c) miała tak dwoistą naturę, że jedni ją kochali inni nienawidzili, ale nikt nie przechodził wobec niej obojętnie. Lektura książki mnie wciągnęła do granic możliwości i dostarczyła wielu emocji. Na przemian rozumiałam Wandę, potem znowu jej zachowanie budziło we mnie odrazę, podziw, a nawet współczucie. Dzięki książce zrozumiałam po raz kolejny oczywistą oczywistość, że nic nie jest czarne i białe, a my nie mamy prawa oceniać innych poprzez pryzmat swojego życia i swoich doświadczeń. Postać Wandy pozostanie mi bliska na długo i jak powinien każdy z nas- będę próbować wspinać się na swoje Everesty, ale nie za wszelką cenę. Absolutnie rewelacyjna książka- polecam. Znajdziecie tu: dreszczyk emocji, tajemnicę, odrobinkę historii, cudowny życiorys, wspomnienia, fotografie, a wszystko to w znakomitym literackim stylu.

Komentarze do wpisu (8)

12 lipca 2017

Absolutnie się zgadzam. Rewelka!

23 lipca 2017

wciągająca od pierwszych stron, historia jakich mało! Polecam

1 sierpnia 2017

polecam wersję audio do poduszki!

1 sierpnia 2017

Doll my również polecamy posłuchać! Na wersję papierową trzeba poczekać, ponieważ rozszedł się jak świeże bułeczki!

22 sierpnia 2017

Jak czytałaś Wandę, to czytałaś też Kukuczkę? Polecam dla porównania:)

7 września 2017

Kukuczka świetny!

24 listopada 2017

Dla mnie to jest książka roku! Polecam każdemu

23 marca 2018

Pod dużym wrażeniem jestem tej książki. Świetnie napisana, a bohaterka...O wielu twarzach, nietuzinkowa. Biografia jedna z lepszych

img
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości zawierających informacje handlowe o wyprzedażach, promocjach oraz innych akcjach specjalnych serwisu TRIPTELNIK.PL na podany przeze mnie adres e-mail.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz rabat na zakupy, oraz informacje o nowościach i promocjach
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Triptelnik.pl Projekt i realizacja: Maxsote.pl 2015
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl