img
img
img
img

Zadzwoń do nas
+48 / 500 815 470
Pon-Pt: 8:00 - 16:00Formy płatności

Płatność elektroniczna Przelewy 24:

najwygodniejszy i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Płatności elektroniczne świadczy firma Przelewy 24.

Płatność przelewem:

po złożeniu zamówienia, zostanie przesłany numer konta na który należy dokonać zapłaty za towar. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Przelew powinien być wykonany do 7 dni od złożenia zamówienia.

Płatność przy odbiorze przesyłki (za pobraniem)

zapłać za przesyłkę bezpośrednio przy odbiorze.

Numer konta bankowego:

Deutsche Bank

47 1910 1048 2667 1872 9870 0001

Snow Riders Andrzej Kopka

Al. Jana Pawła II 19/27

62-030 Luboń

 

Regulamin płatności:

  1. Ceny prezentowane w Serwisie internetowym są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  2. Do każdego zamówienia Usługodawca dołącza Dowód zakupu.
  3. Kupujący dokonujący zakupu jako Przedsiębiorca na cele prowadzonej działalności gospodarczej oświadcza, iż jest płatnikiem podatku VAT oraz upoważnia Usługodawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.
  4. Kupujący przy składaniu Zamówienia dokonuje wyboru formy płatności:
  1. płatność za pobraniem
  2. płatność przelewem na konto Sprzedającego
  3. płatność internetowa za pomocą systemu płatności
  4. Karta kredytowa/płatnicza

5. W przypadku, gdy Kupujący wybrał inny sposób płatności niż za pobraniem, realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu całości należności (cena oraz koszty dodatkowe) na rachunku bankowym Usługodawcy.

6. W przypadku gdy Kupujący wybrał formę płatności przelewem lub przy wykorzystaniu systemu płatności, termin na dokonanie wpłaty wynosi 7 dni.

7. Kupujący ponosi opłatę za doręczenie Produktu pod wskazany adres, która jest określona w zakładce Czas i koszty dostawy.

8. Szczegółowe informacje dotyczące form płatności znajdują się na stronie Serwisu w zakładce Formy płatności.

9. Usługodawca zastrzega sobie prawo zmiany cen Produktów prezentowanych na stronach Serwisu, zamieszczania informacji o nowych towarach, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach Serwisu, wyprzedaży bądź wprowadzenia w nich zmian. Uprawnienie Usługodawcy, o którym mowa w poprzednim zdaniu nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży. O szczególnych warunkach akcji promocyjnych oraz wyprzedaży Kupujący będzie informowany przez Usługodawcę. Promocje nie łączą się, o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej.

  

img
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości zawierających informacje handlowe o wyprzedażach, promocjach oraz innych akcjach specjalnych serwisu TRIPTELNIK.PL na podany przeze mnie adres e-mail.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz rabat na zakupy, oraz informacje o nowościach i promocjach
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Triptelnik.pl Projekt i realizacja: Maxsote.pl 2015
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl